Ring, skriv eller kig forbi

FXA-Address-Icon
15 Park Allé
DK-8000 Aarhus C

12 Kattesundet
DK-1458 København K

St. Blichersvej 1-3
DK-6950 Ringkøbing

 

FXA-Address-Icon
+45 8731 1030 - AAH
+45 3377 4200 - CPH
+45 9732 0108 - RKB

 

FXA-Address-Icon
Peter Lindström
plm@fxa.dk
+45 2299 5268


Martin Clante
mc@fxa.dk
+45 2889 8795

info@fxa.dk

 

 

Strategi, Design & Inbound

 

FXA-E-Peter-Lindstrom

Peter Lindström

Direktør AAH

plm@fxa.dk
Direkte +45 2299 5268

Aarhus

FXA-E-Peter-Ejlerskov

Peter Ejlerskov

Strategi & Koncept

pe@fxa.dk
Direkte +45 2112 2272

Aarhus

FXA-E-Morten-Leth

Morten Leth

Tekst & Koncept

mlj@fxa.dk
Direkte +45 3123 3050

Aarhus

FXA-E-Jesper-Lennart-Pedersen-2

Jesper Lennart Pedersen

Art Direction

jlp@fxa.dk
Direkte +45 2874 6786

Aarhus

FXA-E-Martin-Clante

Martin Clante

Direktør, CPH

mc@fxa.dk
Direkte +45 2889 8795

København

FXA-E-Lars-Brink

Lars Brink

Art Direction

lb@fxa.dk
Direkte +45 2142 8087

København

FXA-E-Martin-Hofmann

Martin Hoffland

Art Direction

mh@fxa.dk
Direkte +45 3162 2545

København

FXA-Helle-Baagoe-3

Helle Baagø

Journalist, projektleder

hb@fxa.dk
Direkte +45 2093 9409

København

FXA-E-Kasper-Gøttsche

Kasper Gøttsche

Webdesign

kasper@vestjyskmarketing.dk
Direkte +45 6960 6629

Ringkøbing

FXA-E-Morten-Sig-Andersen

Morten Sig Andersen

Webdesign

morten@vestjyskmarketing.dk
Direkte +45 6960 6623

RIngkøbing

 

Online marketing & digital forretningsudvikling

 

FXA-E-Tonny-Sørensen

Tonny Sørensen

E-Business

tos@vestjyskmarketing.dk
Direkte +45 3015 3355

Ringkøbing

FXA-E-Anders-Abrahamsen

Anders Abrahamsen

E-Business

anders@vestjyskmarketing.dk
Direkte +45 6960 6630

RIngkøbing

FXA-E-Søren-Friis

Søren Friis

Digital Rådgivning

sa@vestjyskmarketing.dk
Direkte +45 6144 0255

RIngkøbing

FXA-E-Rene-Justesen

René Justesen

Projektledelse

rj@vestjyskmarketing.dk
Direkte +45 6960 6622

Ringkøbing

FXA-E-Jan-Bech-Rounborg

Jan Bech Rounborg

Projektledelse

jb@vestjyskmarketing.dk
Direkte +45 6960 6628

Ringkøbing

FXA-E-Ole-Stampe-Larsen

Ole Stampe Larsen

Digital forretningsudvikling

ole@vestjyskmarketing.dk
Direkte +45 6914 8650

RIngkøbing

FXA-E-Søren-Kristensen

Søren Kristensen

Online Marketing

sk@vestjyskmarketing.dk
Direkte +45 6960 6632

Ringkøbing

FXA-E-Kenneth-Sangill

Kenneth Sangill

Online Marketing

kes@vestjyskmarketing.dk
Direkte +45 6960 6638

Ringkøbing

FXA-E-Mette-Bæk-Nielsen

Mette Bæk Nielsen

Online Marketing

mette@vestjyskmarketing.dk
Direkte +45 6914 8651

Ringkøbing

FXA-E-Bilal-Yasin

Bilal Yasin

Online Marketing

by@vestjyskmarketing.dk
Direkte +45 6960 6621

RIngkøbing

FXA-E-Chrisina-Krebs-Carreras

Christina Krebs Carreras

Online marketing

cc@vestjyskmarketing.dk
Direkte +45 2927 7796

Ringkøbing

FXA-E-Christina-Løvfall-Hansen

Christina Løvfall Hansen

Online marketing

ch@vestjyskmarketing.dk
Direkte +45 6960 6636

RIngkøbing

 

Udvikling & support

 

FXA-E-Esben-Sunddal-Hansen

Esben Sunddal Hansen

Webudvikling

esben@vestjyskmarketing.dk
Direkte +45 6960 6625

Ringkøbing

FXA-E-Jan-Sangill

Jan Sangill

Webudvikling

jan@vestjyskmarketing.dk
Direkte +45 6960 6626

Ringkøbing

FXA-E-Kurt-Moskjær-Andersen

Kurt Moskjær Andersen

Webudvikling

kurt@vestjyskmarketing.dk
Direkte +45 6696 6634

Ringkøbing

FXA-E-Jan-Esben

Jan Ebsen

Webudvikling

je@vestjyskmarketing.dk
Direkte +45 6960 6631

RIngkøbing

FXA-E-Alex-Olesen

Alex Olesen

Webudvikling

alex@vestjyskmarketing.dk
Direkte +45 6960 6627

Ringkøbing

FXA-E-Thomas-Olesen

Thomas Olsson

Webudvikling

to@vestjyskmarketing.dk
Direkte +45 6960 6635

RIngkøbing

FXA-E-Nicolai-Kokholm

Nikolai Kokholm

Websupport / Undervisning

nikolai@vestjyskmarketing.dk
Direkte +45 6960 6624

Ringkøbing

LAD OS HØRE FRA DIG

Hvad har du på hjerte?

30889
JOBNUMRE SIDEN 2001
1994
DET ÅR, VI BYGGEDE VORES FØRSTE WEBSITE
1
ANTAL AF GUMMIKYLLINGER PÅ BUREAUET
12
TWEEDJAKKER I GARDEROBEN